KONST / Litografier / Färglitografi 14187518
nr 1418 7518
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
"Friluftsmålaren". Signerad, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 45x47cm, yttermått inklusive ram: 53x54cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:36:45
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow